Tarafbet Destek

Tarafbet Destek ve Müşteri Hizmetleri

Tarafbet destek bölümleri üyelerin sorunlarının çözüme kavuşturulduğu istek ve işlemlerinin sonuçlandırıldığı bölümdür.  Sitede kullanıcıların sorunları ve istekleri birinci önceliktir. Var oluşlarının temelinin müşterileri olduğunun bilincinde olan firma bu konuda her geçen kendisini daha fazla geliştiriyor. Rakip firmalardan kısa sürede sıyrılarak zirveye adını yazdıran site üyeleri ile doğru iletişim kurarak bunu sağladığının farkındadır. Hem yazılı hem de sesli olarak irtibata geçebileceğiniz destek birimleri mevcuttur. Çalışanlar ile iletişiminizde dikkat etmeniz gereken konular şu şekildedir.

  • Tarafbet destek birimlerinin tam verimli bir şekilde çalışarak her zaman sizlere yardımcı olmak için çaba gösterdiğini unutmamalısınız. Kendilerine karşı üslubunuza dikkat ederek hakaret ve küfürlerden kaçınmalısınız. Edeceğiniz küfür ve hakaretlerin etik olmayışını bir kenara koyduğumuzda siteden uzaklaştırılmanıza da zemin oluşturabileceğini bilmelisiniz.
  • Canlı destek hattına, whatsap destek hattına veya mail destek hattına giriş yaparken sizden istenilen kullanıcı adı ve mail adresi bilgilerinizi doğru yazmalısınız. Çünkü işlemleriniz için personeller bu bilgileri kontrol ederek oyuncu hesabınıza bakmaktadırlar. Farklı bir üye ile karıştırılmamak ve her zaman doğru yönlendirilmek istiyorsanız bu alanlara doğru ve kendinize ait bilgileri giriniz.
  • Destek hatlarından sadece kendi adınıza işlem yapabilirsiniz. Bir yakınız dahi olsa farklı bir üye adına bilgi alamaz işlem yapamazsınız.
  • İlgili destek çalışanı birçok konuda yetki sahibi olmasına karşın bazı işlemlerinizde yetki sahibi olmayabilir. Bu konuda sizleri yetkili birime yönlendirebilmesi olağan bir durumdur.
  • İhtiyacınız olan yardımı ve hizmeti alamadığınızı düşündüğünüzde hattan ayrılırken karşınıza çıkan destek birim elemanını puanla ve yorum yaz bölümlerini kullanabilirsiniz. Konu ile ilgili yetkili çalışan destek personelinin  göremeyeceği bir alanda bunları inceleyerek gerekli raporu oluşturacaktır.

Tarafbet Canlı Destek

Tarafbet destek hizmetleri bölümünün en yoğun çalışan birimi canlı destek hattıdır. Gerek kapsamlı işlem yetkisi gerek ise 7/24 aktif olmasından dolayı bu birim en çok başvurulan çalışan grubudur. Tarafbet canlı destekhattı sizlere hangi konularda yardımcı olur?

  1. Kullanıcı adı veya şifrenizi unutmanız durumda kendilerine bağlanabilirsiniz. Öncelikle sizlerden kayıt esnasında girdiğiniz kişisel bilgileriniz ve sonrasında hesabınızla ilgili hatırladığınız son finans işlemleriniz sorulacaktır. Bunları doğru bir şekilde yanıtlamanız durumda ihtiyacınız olan bilgiler sizlere iletilmektedir.
  2. Tüm bonus işlemleri ile ilgili işlem yetkisine sahip birimdir. Sistemden otomatik bonus eklemek yerine dilerseniz kendilerinden bonus eklemelerini isteyebilir, bonus kuralları ile ilgili çevrim koşullarını öğrenebilirsiniz.
  3. Yatırım ve çekim işlem durumunuzun sorgusunu yapabilir yahut bu işlemleri gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan adımlarda size yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.
  4. Bahislerinizde bir sorun yaşanması durumunda kendilerinden kontrol talep ederek sorunları çözmelerini bekleyebilirsiniz.
  5. Hesap kapatma veya üyelik dondurma işlemleri içinde başvurabileceğiniz birim yine canlı destek hattıdır.

Tarafbet destek çalışanlarının hepsi sizlere en iyi hizmeti sunacaklardır. Günün her saati kendilerine bağlanarak en kaliteli ve profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir