Tarafbet Mobil Ödeme

Tarafbet Mobil Ödeme Çeşitleri

Çağımızın bir gereği olarak hepimiz teknoloji ile yakından ilgileniyoruz. Teknolojinin en iyi icadı ise kesinlikle akıllı mobil cihazlarımız. Telefonlarımız artık bir iletişim aracından daha da fazlası haline geldi. Tarafbet mobil ödeme ise gelişen teknolojinin gereği olarak karşımızda çıkmakta. Maalesef ki mobil ödeme yöntemi bahis sitelerine oluşturdukları sorunlar nedeniyle çok az site tarafından kullanılabilmektedir. Google anlaşmalı olarak oluşturulan uygulamalar kapsamlı ve gelişmiş bir sistem istiyor. Tarafbet ise bunu tam anlamıyla karşılayabilen az firmadan bir tanesidir.

Tarafbet mobil ödeme yöntemini uygulamak çok kolaydır. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom hattınız ile basit bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.  Birkaç ay öncesine kadar site sadece Android ile uyumlu mobil ödeme alabiliyordu. Ancak şuanda İOS cihazlar için de bir uygulamaya sahiptir. Bu yöntemi kullanırken bazı kısıtlamalara maruz kaldığımız ise üzücü bir gerçektir. Örneğin yatırım limitleri. Uygulama üzerinden satın alım yaparak ödeme yapıyor olmanızdan dolayı limitler sabittir. Sistem küsüratlı yatırımlara olanak sağlamıyor.

  • 10 TL, 20 TL, 30 TL ve 50 TL olmak üzere belirli miktarlar mevcuttur.
  • Günde maksimum 5 kere bu yöntem ile yatırım yapabilirsiniz.
  • Mobil ödeme yöntemi ile sadece yatırım yapabilirsiniz. Çekim yöntemi olarak kullanamazsınız.
  • Sadece kendi adınıza kayıtlı olan GSM numaranız ile yatırım yapabilmektesiniz. Bir yakınınıza ait numaradan gönderim sağlayamazsınız.

Tarafbet Paycell Mobil Ödeme

Kısa süre önce yeni bir elektronik cüzdan olarak oluşturulan Paycell, Turkcell temelli bir sistemdir. Diğer operatör sahipleri Paycell’i sanal alışverişlerinde kullanabilirken para transferi yapamamaktadır. Turkcell hat sahipleri ise kolaylıkla numaraya para transferi yapabilmektedir. Tarafbet mobil ödeme işlemlerinizde Paycell’i nasıl kullanırsınız?

  • Paycell uygulamasını Play store veya App store uygulama mağazanızdan telefonunuza ücretsiz bir şekilde indiriniz.
  • Uygulama sizleri hesap oluşturma işlemleri için adım adım yönlendirecektir. Adımları izleyerek Paycell hesabınızı oluşturunuz.
  • Para yükle bölümüne tıkladığınızda banka kartı, kredi kartı ve mobil yükleme seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Mobil yükleme seçeneği açılmıyor ise Paycell müşteri hizmetlerini arayarak mobil ödeme izinlerinizin açılmasını talep etmelisiniz. Turkcell sizlere avans niteliği taşıyan hazır limit yükleyecektir. Bu miktar sizin hat kullanımınıza göre değişiklik gösterebilir.
  • Bakiyenizi yüklediğinizde site canlı destek hattına bağlanarak Paycell güncel numara bilgisi almalısınız. Her yatırım öncesi güncel numara almanız önem taşır.
  • Numarayı rehberinize kaydediniz ve para gönder seçeneğini kullanarak rehberinize bağlandıktan sonra bu numarayı seçerek transferi gerçekleştiriniz.
  • Bakiye hesabınızdan düştükten, yatırımınız gerçekleştikten sonra siteye dönerek Para Yatır menüsünü seçiniz. Burada Paycell seçeneğini kullanarak talep formunuzu oluşturunuz.

Bu adımlar ilk uyguladığınız anda sizlere uzun ve zahmetli görünebilir. Ancak birkaç deneme sonrası pratik bir hal alacaktır. Tarafbet mobil ödeme yöntemlerinde Paycell’i kullanıyor olmanızda sizlere bonus konusunda avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda miktar ve işlem sayısı kısıtlaması da bulunmuyor.  Sitede Paycell ile çekim yapabilme imkanınızın da mevcut olduğunu bildirmek isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir